Image

MASAŻ KLASYCZNY

Stosowane techniki podczas masażu klasycznego oddziaływają bezpośrednio na skórę, tkankę podskórną, mięśnie, więzadła i torebki stawowe.

Masaż ma na celu utrzymanie organizmu na stałym dobrym poziomie fizyczno-psychicznym. Dodatkowo zapewnia on doskonałe i wręcz natychmiastowe rozluźnienie mięśni.

Czas trwania - 50 min

Cena - 180 zł

 

Image

MASAŻ RELAKSACYJNY CIEPŁYMI OLEJAMI

Masaż olejami głęboko relaksuje, przywraca dobre samopoczucieharmonię duszy.

Ciało polewane jest ciepłym olejem (do wyboru: sezamowy, kokosowy lub migdałowy), który sprawia, że czujemy się wyciszeni i rozluźnieni. W połączeniu z olejkiem wykonywany jest masaż relaksujący. 

Czas trwania - 50 min

Cena - 180 zł

 

Czas trwania - 1,5 godz. 

Cena - 250 zł

Image

RYTUAŁ CZEKOLADOWY

Czekoladowa uczta do ciała pod postacią relaksacyjnego masażu na bazie prawdziwej czekolady wzbogaconej 100% olejem migdałowym. Masaż zostanie poprzedzony naturalnym peelingiem, który delikatnie złuszczy zrogowaciały naskórek i przygotuje skórę do dalszych czynności zabiegowych.

Czekolada natłuszcza, silnie nawilża i odżywia skórę. Wspomaga wyszczuplenie i walkę z cellulitem, poprawia jędrność, elastyczność i koloryt skóry. Słodki zapach czekolady przywołuje miłe wspomnienia, rozluźnia i jednocześnie wprowadza w błogi stan.

Na zakończenie rytuału serwujemy filiżankę pysznej, gorącej czekolady.

Czas trwania - 1,5 godz.

Cena - 250 zł

Image

MASAŻ KOBIDO

Masaż Kobido to japońska technika masażu twarzy, która polega na naturalnym liftingu

Masaż obejmuje masowanie mięśni twarzy, dekoltu, szyi, ramion oraz głowy.

Czas trwania - 60 min

Cena - 180 zł

 
Image

Masaż czekoladowy

Masaż czekoladowy to prawdziwa uczta dla naszych zmysłów. Bezpośrednio na ciało klienta wylewana jest ciepła, naturalna czekolada, za pomocą której wykonywany jest masaż relaksacyjny.

Masaż czekoladowy głęboko rozluźnia, ujędrnia, nawilża oraz odżywia naszą skórę. Przy tak dłużej dawce czekolady wytwarzane są również hormony szczęścia tzw. endorfiny, dzięki czemu po masażu mamy lepsze samopoczucie oraz wysoki poziom energii i optymizmu. 

Czas trwania - 50 min 

Cena - 180 zł